Registrace Upír

1. června 2016 v 15:36

!REGISTRACE JE OTEVŘENÁ!


Vyplněné registrace, posílejte na e-mail: CRIMSON-PEAK@SEZNAM.CZ

NICK
Jméno, pod kterým chcete vystupovat na chatu.

KONTAKT
Nejelepší by byl facebook, ale vystačíme si i s emailem. Pokud možno aktivně používaný! Může se stát, že vás budeme potřebovat kontaktovat.

FACECLAIM
Zde uveďte jméno slavné osobnosti, kterou jste si zvolili. V případě že nevíte o koho se jedná, napište NEZNÁMÝ.

JMÉNO
Pokud možno vybírejte nějaké, co se mezi postavami neobjevují. Nechceme tu přece všichni mít stejná jména. Snažte se být originální. Jména slavných osobností, prosím také vynechejte.

VĚK
Přeměněný upír - Zde uveďte věk ve kterém byl přeměněn a poté odžitý věk.
Čistokrevný upír - Zde uveďte normální již odžitý věk. Pokud se jedná o starého upíra je vhodné zmínit věk, ve kterém se zastavilo stárnutí.
PS: Pamatujte, upír nesmí být mladší 16 let! Pokud chcete mladšího, zpočátku budete pouhý člověk! Při dovršení 15-ti let si můžete zvolit jakou cestou se vydáte(upír, přízrak).

SPECIÁLNÍ SCHOPNOST
U každé rasy máte vypsané. Vyberte si, ale pozor! Můžete pouze jedno!

INFO
Má vaše postava rodinu? Nebo snad nějakou měla? Jakou má práci, je zde ve městě zaměstnána, nebo hledá práci?

KLAN
Zde máte na výběr dvě možnosti: Člen klanu(Bojovník, nebo člen- vyberte si!), neutrální. Pamatůjte že neutrální není tak výhodná pozice, jak se na první pohled zdá. Pokud vstoupíte na upíří území, chovají se k vám stejně jako ke každému vetřelci! V klanu je nejvyšší pozice Velekněžka a pod ní rada.
PS: Kdo má zájem o jiné pozice(Rada, Velekněžka) které jsou volné, kontaktůjte předem Admina na emailu!

POPIS
Charakteristika vaší postavy. Vzhled, povaha, styl oblékání, atd. Prosím rozepište se! Nic co obsahuje méně, než 4 řádky NEPŘÍJMÁME!

HISTORIE
Kde se vaše postava narodila? Je místní, nebo se přistěhovala? Jaké měla dětství? Co se jí během života přihodilo? Prosím rozepište se! Nic co obsahuje méně, než 6 řádků NEPŘÍJMÁME!

FOTKA
Pošlete odkaz na jakoukoliv fotografii, ale pozor! Nesmí být animovaná, navíc se musíte poohlédnout po obsazených faceclaimech a vybrat si nějaký co již není použitý. Můžete poslat jednu fotku jako úvodní na profilovou kartičku(musí být dobře vidět obličej) a dále můžete do galerie poslat dalších pár fotografií podle vaší libosti (maximální počet 4, nepočítá se k tomu úvodní!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama